ПрАТ "Богуславська сільгосптехніка"
Україна, Київська область, 09700, Богуслав, вул.Миколаївська, 133
українська
Головна Внесення добрив Розкидачі рідких добрив Новий розкидач рідких добрив BOGUSLAV ПП 5000-01

Новий розкидач рідких добрив BOGUSLAV ПП 5000-01

PDF
Поділитись
381 000 грн
Ціна з ПДВ, ПДВ – 20%
≈ 9 478 €
317 500 грн
Ціна без ПДВ
Зв'язатися з нами
Подзвонити
Марка BOGUSLAV
Модель ПП 5000-01
Тип розкидач рідких добрив
Рік випуску 2022
Об'єм 5000 л
Місце розташування Україна Богуслав
Дата розміщення понад 1 місяць
Agriline ID DF3142
Стан
Стан новий
Додаткова інформація
Колір синій

Додаткова інформація — Новий розкидач рідких добрив BOGUSLAV ПП 5000-01

Українська
Підживлювач агрегатується з різними типами культиваторів. За допомогою даного обладнання можна переобладнати культиватор для одночасного обробітку ґрунту із внесенням рідких мінеральних добрив.
- Поліетиленовий бак із товщиною стінки 10 мм.
- Об'єм 5000 літрів
- Керована передня вісь забезпечує найкращу прохідність
- Балансуюча передня вісь забезпечує рівномірний розподіл навантаження.
- Різні варіанти агрегатування - напівпричіпний: (між трактором та культиватором); причіпний (за культиватором).
- На підживлювач встановлено розподільник італійської фірми Arag, що забезпечує подачу добрива на секції культиватора.
- Подача рідини здійснюється за допомогою відцентрового насосу американської фірми Ace Pumps.
- Привід насоса від гідравлічної системи трактора.
- Подача робочої рідини відбувається через шайби з калібрувальним отвором, які розміщені на кожній форсунці, яка забезпечує рівномірність внесення по ширині обробки ґрунту, а також унеможливлює витікання добрив при зменшенні тиску в системі до 0,5 атм.
- Для кожного робочого органу культиватора (кількість уточнюється при замовленні) у комплекті з підживлювачем поставляється металева трубка, яка кріпиться з тильного боку стійки культиватора та забезпечує подачу добрива у ґрунт.

- Внесення добрив проводиться під тиском 4-6 атм., що унеможливлює забиття робочих органів. До того ж металева трубка має два вихідні отвори, що зводить до мінімуму можливість забиття її землею.

- Також на підживлювачі встановлений електроклапан, що дозволяє відключати подачу добрив до робочих органів при зупинці культиватора або при розворотах. Таким чином мінімалізується попадання аміачної води на відкритий грунт, що підвищує безпечність праці при внесенні рідких мінеральних добрив.

Додаткове обладнання

Комплект «Устаткування для зберігання рідких мінеральних добрив»
Даний комплект встановлюється на цистерни 12, 25, 50 м3 і включає в себе: сапуни на верхню кришку та кран із запірним кожухом, на нижній флянець цистерни, через який здійснюється закачування та викачування рідких добрив у закритому циклі.Комплект «Устаткування для перекачування та транспортування рідких мінеральних добрив»
Комплект призначений для переобладнання будь-якої бочки, яка підходить для транспортування рідких мінеральних добрив. У комплекті поставляється система кранів, що дозволяє як закачати так і викачати рідину з бочки за допомогою насоса, який входить до комплекту.
Подкормщик агрегатируется с разными типами культиваторов. С помощью данного оборудования возможно переоборудовать культиватор для одновременного возделывания почвы с внесением жидких минеральных удобрений.
- Полиэтиленовый бак с толщиной стенки 10 мм
- Объем 5000 литров
- Управляемая передняя ось для обеспечения наилучшей проходимости
- Балансирующая передняя ось обеспечивает равномерное распределение нагрузки
- Разные варианты агрегатирования полуприцепной: (между трактором и культиватором) ; прицепной (за культиватором).
- На подкормку установлено распределитель итальянской фирмы Arag, которая обеспечивает подачу удобрения на секции культиватора.
- Подача жидкости осуществляется с помощью центробежного насоса американской фирмы «Ace Pumps».
- Привод насоса от гидравлической системы трактора.
- Подача рабочей жидкости происходит через шайбы с калибрирующим отверстием, которые размещены на каждой форсунке, которая обеспечивает равномерность внесения по ширине обработки почвы, а также делает невозможным вытекание удобрений при уменьшении давления в системе до 0,5 атм.
- Для каждого рабочего органа культиватора (количество уточняется при заказе) в комплекте с подпиткой поставляется металлическая трубка, которая крепится с тыльной стороны стойки культиватора и обеспечивает подачу удобрения в почву.

- Внесение удобрений проводится под давлением 4-6 атм., что исключает возможность забивки рабочих органов. К тому же металлическая трубка имеет два исходных отверстия, что возводит к минимуму возможность забивки ее землей.

- Также на подпитке установлен электроклапан, что позволяет отключать подачу удобрений к рабочим органам при остановке культиватора, или при разворотах. Таким образом минимализируеться попадание аммиачной воды на открытую поверхность, которая повышает беспечность труда при внесении жидких минеральных удобрений.

Дополнительное оборудование

Комплект «Оборудования для хранения жидких минеральных удобрений»
Данный комплект устанавливается на цистерны 12, 25, 50 м3и включает у себя: сапуны на верхнюю крышку и кран с запорным тулупом, на нижней флянець цистерны, через который осуществляется закачивание и выкачивание жидких удобрений в закрытом цикле.Комплект «Оборудования для перекачивания и транспортировки жидких минеральных удобрений»
Комплект предназначен для переоборудования любой бочки, которая пригодная для транспортировки жидких минеральных удобрений. В комплекте поставляется система кранов что позволяет как закачать так и выкачать бочку с помощью насоса, который входит в данный комплект.
Як з нами зв'язатися
Напишіть нам
Будьте ласкаві, перевірте номер: його слід вказувати у міжнародному форматі, з кодом країни.
Код перевірки
Контакти
Продиус Андрій Олександрович
Продиус Андрій Олександрович
Мови: українська, російська
+380 93 171... Показати +380 93 171 3275
+380 4561 ... Показати +380 4561 42582
Як нас знайти
Адреса
Україна, Київська область, 09700, Богуслав, вул.Миколаївська, 133
Схожі оголошення